Новояворівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат (далі МНВК) є державним професійним навчально-виховним закладом, який входить в систему безперервної загальної середньої освіти школярів 10-11-их класів, здійснює допрофесійну та професійну підготовку учнів відповідно до наявної навчально-матеріальної бази, педагогічних кадрів, навчально-методичного забезпечення. Проводить професійне консультування учнівської молоді, забезпечує реалізацію потреб особистості в здобутті професійно-технічної освіти відповідно до інтересів, здібностей, наявних умов, соціального замовлення держави, відділень центру зайнятості.

/Files/images/14.GIF Новояворівський МНВК створений в 1979 році згідно рішення виконкому Яворівської районної Ради депутатів трудящих від 30.06.1979 № 203 на виконання постанови Ради Міністрів СРСР з метою підготовки учнів 9-10 класів до праці і свідомого вибору професії. Комбінат було розміщено на базі шкільних майстерень Новояворівської СШ № 2. За МНВК були закріплені базові підприємства, з яких для педагогічної роботи були направлені висококваліфіковані працівники.

В 1987 році навчально-виробничий комбінат отримав нове приміщення, яке було побудоване за типовим проектом потужністю 360 учнівських місць в день.

Комбінат має затверджені правила внутрішнього розпорядку та інші необхідні засновницькі документи, які підтверджують його статус як юридичної особи (свідоцтво про державну реєстрацію, довідку про включення до єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, Статут, Державний Акт на постійне користування земельною ділянкою, ліцензії та свідоцтво ДАК на право здійснювати професійну підготовку робітничих кадрів).

Майно комбінату є комунальною власністю Новояворівської міської Ради та підпорядковується відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

Комбінат знаходиться на самостійному балансі, має рахунки в банках та є юридичною особою.

/Files/images/13.GIF Територія загальною площею 2,8218 га (1,6 га автодром) надана комбінату в постійне користування. Загальна площа приміщень становить 4026 м2, навчальна площа – 3180 м2. Учні базових шкіл (сіл - Старичі, Вербляни, Завадів, Бердихів, Смолин, Кам’янобрід, Велике Поле, Нагачів, Наконе-І, селищ Шкло, Івано-Франківе та міста Новояворівськ ЗСШ І-ІІІ ступенів №1, №2, №3, НВК «СЗШ ІІ ст. - ліцей) один день в тиждень, згідно розкладу занять, протягом двох років навчаються в МНВК. Таким чином організовано чотири потоки (паралелі) з одночасним перебуванням в МНВК 160 – 190 учнів.

Підготовка кваліфікованих робітників фінансується з бюджету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації. На госпрозрахунку знаходиться курсова підготовка, яка здійснюється за замовленням центрів зайнятості населення; курсова підготовка водіїв автотранспортних засобів - за замовленнями населення.

Кiлькiсть переглядiв: 768

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.